Eski Kağıt Fotoğrafları Tarama

1975 Yılında Kodak çalışanının dijital fotoğraf makinesini keşfetmesi ile başlayan dijital fotoğraf serüveninin yaygınlaşması Türkiye’de 2000’li Yılların başlarına denk gelmektedir. Polaroid fotoğraf makinelerinin yerini alan dijital fotoğraf makineleri ile her anımızın karesini dijital olarak saklayabiliyorduk. Tabi sakladığımız dijital olmayan kağıt fotoğraflarımızda vardı. Bu fotoğraflar zamanında geçmesi ile daha da değerlendi. Nostaljik anılar, sevdiklerimiz ile geçirdiğimiz anları hatırladıkça kağıt fotoğrafları tarama dijital ortama aktarmak istedik. 

Güncel anlarımızı Facebook, Instagram veya diğer sosyal platformlarında paylaştık. Eski kağıt fotoğraflarımızı da paylaşmak istedik ancak belge tarayıcısı ile taramaya çalıştık veya resimlerin fotoğrafını çekmeye çalıştık. Denedik ama bir türlü istediğimiz sonuçları alamadık. Ya görüntü bozuk çıktı yada resimlerimizde bozulmalar vardı. Sonuç olarak bu resimlerimiz halen eski albümlerinizde saklanmaya devam etmekteyiz.

Sizin tüm endişelerinizi anlıyor buna göre destek veriyoruz. Fotoğraflarınızı yüksek çözünürlükte tarıyoruz. Sizin için değerli olduğunun bilincinde, fotoğraflarınıza zarar gelmeyecek teknolojide kullanarak tarayıp, bununda garantisini veriyoruz. Sizin için özel anlarınız olduğunu bilerek dijital bir iz bırakmadan dijital aktarımlarını sadece size teslim ediyoruz. 

Albümünüz içerisinde yer alan resimler, belirli bir zamanda veya mekanda çekildi ise buna göre indekslemesini yapıyoruz. Dilerseniz fotoğraflarınızda restorasyonda yapıyoruz. Siyah beyaz resimlerin renklendirilmesi, Fotoğraftaki izlerin lekelerin temizlenmesi veya en çok karşılaşılan kırmızı göz sorunu artık sizin için bir sorun olmayacak.

Bu hizmetten faydalanmak için bizi arayabilir koşulları öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Eski kağıt fotoğrafları tarama hizmeti ile mutlu anlarınızı paylaşıp mutluluğunuzu arttırın.

Bu yazıyı puanlayın
[Total: 1 Average: 5]